Zabrakło pieniędzy. Wisła Kraków znów znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Jakub Błaszczykowski, wraz z pozostałymi współwłaścicielami klubu, musiał ponownie udzielić klubowi pożyczki. Tym razem wspólnie pożyczyli klubowi trzy miliony złotych.
https://sport.tvp.pl/53172237/jakub-...akow-pieniadze
Pytanie co dalej, wiecznie nie będzie przecież pożyczał...