Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22878
Stary 07.04.2021, 10:06
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Moja kadra na nowy sezon:
LIS - SZOT, FRYDRYCH, URYGA, SADLOK - PLEWKA, ŻUKOW - MŁYŃSKI, SAVIC, STARZYŃSKI - FORBES
rezerwa: Broda - Szota, Hoyo, Adi, Wachowiak - Kuveljic, Nowy - Yeboah, Nowy, Nowy - Sobol
do tego: Głogowski, Gruszkowski - Szywacz, Duda, Chełmecki plus jeszcze jeden Nowy napastnik
.
Napastnik lepszy od Forbesa potrzebny i zawodnik na pozycję Savicia również lepszy od niego.Jeśli kasa pozwoli widziałbym również skrzydłowego, który zmusi Młyńskiego Starzyńskiego i Yeboaha do lepszej gry. Chętnie wymieniłbym Sadloka na kogoś równego poziomem ale nie zmanierowanego bylejakością.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując