|
Wyglądało to na początek zwalniania trenera, tak jak ktoś o tym pisał wcześniej.
Stara gwardia której się już nic nie chce, do odstrzału jak najszybciej, szczególnie Sadlok, Burliga, Boguski. Na wakacje czy sportowa emeryturę Wieczysta się nada jak najbardziej. Tylko czy z taką formą i ambicjami łapali by się tam do składu, wątpię.
Niestety rzeczywistości nie oszuka. Brak sponsora z prawdziwego zdarzenia=miernoty a nie pilkarze= walka o utrzymanie, lub w porywach miejsca 9-12, nic więcej.
|