skarabeus napisał(a):

Szneka,
ale ja nie widzialem na boisku nawet jednego, ktoremu by sie chcialo. Wiec albo wszyscy sa przeciwko trenerowi, albo wszyscy sa zajechani.
|
Kuveljić zasuwał więc On i Lis w bramce

a tak poważnie miałem na myśli starszyzną Sadloka i Burligę, którzy minimalizmem i bylejakością są przesiąknięci do szpiku. Im podziękowałbym w pierwszej kolejności. Jeśli taka Warta gra pierwszoligowcami i gra fajną i skuteczną piłkę to czy my nie możemy?