Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 06.04.2021, 11:22
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Szneka,

ale ja nie widzialem na boisku nawet jednego, ktoremu by sie chcialo. Wiec albo wszyscy sa przeciwko trenerowi, albo wszyscy sa zajechani.
Kuveljić zasuwał więc On i Lis w bramce a tak poważnie miałem na myśli starszyzną Sadloka i Burligę, którzy minimalizmem i bylejakością są przesiąknięci do szpiku. Im podziękowałbym w pierwszej kolejności. Jeśli taka Warta gra pierwszoligowcami i gra fajną i skuteczną piłkę to czy my nie możemy?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując