Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.04.2021, 08:29
Zamiast pierdzielić trzy po trzy może przekleimy całą dyskusję z meczu z PBB z jesieni?Fakt że wynik byl trochę inny ale cała reszta pasuje.
Myślę że Hyballa sam stąd ucieknie tak jak Carilo.Gościa z taka ambicja nie stac na pracę z patentowanymi leniami którym chwilę się chce a po kilku meczach zaczyna się bylejakość.Tak było za Stolarczyka tak było za Skowronka.Oczywiście filozofie gry się różniły ale to juz kwestia gustu która komu bardziej się podoba.
Chce z nich Peter na siłę zrobić piłkarzy ale niestety organizmy podświadomie sie buntują.
Miałem nadzieję na dobry mecz ale cos czułem że to będzie kopanina jakich wiele w tej lidze.Przerwy na reprezentacje nam nie służą .Zabraklo też sparingów .Oby w kolejnym meczu była poprawa.Być może wróci świeżość bo wyrażnie widać że znowu mieli dokręconą śrubę przez te dwa tygodnie
Odpowiedz cytując