Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
531
05.04.2021, 16:08
moge sie mylic , ale mam od paru meczy przeczucie ze ( JESLI SIE UTRZYMAMY W LIDZE) to lipiec zaczniemy juz z nowym trenerem ....nie mi oceniac czy to dobre czy zle ...po prostu daje 70 % szans ze tak sie stanie , przeczucie czy doswiadczenie
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla