krysztal napisał(a):

|
Wygrajmy najpierw z podbeskidziem.Albo inaczej-zagrajmy dobry mecz z podbeskidziem...
|
Dokładnie.
Będziemy grać w Bielsku, a w święta ma być raczej chłodno. Więc boisko będzie takie sobie. Poza tym grające padakę PBB wyciągnęło ostatni mecz u siebie na 2:2
Raków walczy nadal o podium (OK, nie mają napastnika

)
Craxa się zepnie bo nie dość, że derby to jeszcze walczą o spadek.
Legia gra o mistrza.
A, być może, od 25 kolejki trener może zacząć przygotowania (minus derby) do nowego sezonu.