Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 30.03.2021, 00:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wygrajmy najpierw z podbeskidziem.Albo inaczej-zagrajmy dobry mecz z podbeskidziem...
Dokładnie.
Będziemy grać w Bielsku, a w święta ma być raczej chłodno. Więc boisko będzie takie sobie. Poza tym grające padakę PBB wyciągnęło ostatni mecz u siebie na 2:2
Raków walczy nadal o podium (OK, nie mają napastnika )
Craxa się zepnie bo nie dość, że derby to jeszcze walczą o spadek.
Legia gra o mistrza.

A, być może, od 25 kolejki trener może zacząć przygotowania (minus derby) do nowego sezonu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując