|
Ale ale to Twój pomysł żeby dawać za przykład indolencji Hyballi mecz w Płocku i z Górnikiem. Durny przykład ale co ja poradzę. Natomiast dla zaciemnienia rzeczywistości dajesz jako przykład indolencji Skowronka akurat dwa mecze kiedy mizerię w grze tuszują wyniki. Odnieś się może do 0:3 z Płockiem, albo 1:2 Z Wartą, albo KSZO Mam dalej wymieniać?
A co do wzmocnień, Skowronek dostał strzelającego bramki stopera, pomocnika do pierwszego składu i skutecznego napastnika. Dlatego zaczął wygrywać.
Hyballa jedyne wzmocnienie jakie dostał to Mawutor w ostatniej chwili okienka, tak jak Radakowicz przyszedł bo posypał się skład i nie miał kto grać. Reszta to melodia przyszłości a nie wzmocnienia. Więc nie manipuluj bo się ośmieszasz...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.03.2021 o godz. 11:10.
|