Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 28.03.2021, 10:07
I jak myślisz dlaczego tak jest?

W skrócie.

Potrzebne są sportowe emocje, a ludzie nie są głupi. Jak ktoś raz doświadczył kolejki cudów to zapala mu się czerwona lampka. Jak taka kolejka powtarza się kilka razy w sezonie, to dochodzi do wniosku że jak już ktoś wcześniej stwierdził to nie sport tylko teatr, czyli udawanie. Jest gdzieś na świecie teatr na 30 000 miejsc? Idąc dalej skoro zawodnicy mają świadomość że udają to lepiej tak udawać żeby się nie męczyć, niech się przeciwnik męczy. Więc pierwszy najważniejszy punkt mojej wyliczanki idzie się paść. A stadiony zapełniają się tylko na tzw. klasyki. Bo kibice naiwnie liczą że prestiż wymusi na zawodnikach przejście z trybu udawania na tryb rywalizacji.

Dlatego kiedy pojawia się trener z zewnątrz z kultury w której udawanie jest nie do pomyślenia to ma potencjał rewolucyjny. Bo jak nagle jedna z drużyn zaczyna grać na poważnie to druga też musi albo bankowo przegra.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 28.03.2021 o godz. 10:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując