|
Troszkę się zagalopowałeś, wcale nie tak samo.
Bo to, że Skowronek nie jest lepszym fachowcem niż Hyballa jest faktem. Natomiast to czy stadion będzie, czy nie będzie się zapełniał, bo każdy będzie, nie będzie, chciał oglądać Wisłę Hyballi to się dopiero okaże. Twoje wyobrażenia na ten temat o niczym nie świadczą.
|