Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 26.03.2021, 21:23
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dobra to powiedz jak to się ten skład posypał .Na chwilę wypadł Żukov i trzeba było kombinować z Chucą i wypadł Mehremic ale juz w tej chwili nawet zdrowy Adi będzie miał problem z grą zważywszy na to jak prezentuje się Uros.
Co do reszty to Kostal tak gryzie że nie przebił się w jadze i kopie już w senicy .Gdzie mu do Yawa.Ciekawe jak wy to obliczacie że Imaz jest 2 klasy lepszy od Savica?A dlaczego nie cztery klasy?Nie plujcie tak na tego zawodnika bo jak widać Hyballa od niego zaczyna ustalanie składu.
Pamiętaj że TYM SKŁADEM dostaliśmy w pałę z Wartą i Płockiem 0:3, remis z Zabrzem w zeszłej rundzie uratował trenera, remis z Zabrzem w tej rundzie, to zdaniem niektórych dowód że "się sypie". Skład się nie zmienił, pojawił się Uros bo kontuzję złapał Adi reszta jest taka sama jak wcześniej. Co się posypało? Nie mógł grać Uros, Szot, Żukow, od dawna nie ma Bashy, Kuwelica, Kuby mało? To są wszystko zawodnicy z potencjałem na pierwszy plac. Wyniki są takie że jedyne przegrane mecze to te w których załatwili nas sędziowie.

Stolar miał skład na górną połówkę tabeli w pierwszym roku problemem były wypłaty, ale to często konsoliduje stąd wyniki początkowo bardzo dobre. W kolejnym sezonie jak wypadł Brożek to była już równia pochyła.

Skowronek pierwsze dwa mecze dostał w pałę potem szło już lepiej ale był grający Kuba, dostał Herberta i Turgemana Żukowa w gazie. Jak ich po covidzie brakło to przegraliśmy nawet ze spadająca Arką. A w kolejnym sezonie szkoda nawet wspominać.

Hyballa nie dostał nikogo, jeszcze wyczyścił szatnię z dojących klub. Wyniki i styl gry które chyba są lepsze niż w poprzedniej rundzie to efekt jego pracy. Pracy której uczy naszych zawodników. Jeżeli w ich głowach nastąpi przeskok z nie da się, na nie ma, że się nie da to nawet bez wzmocnień będziemy coraz lepsi. Mamy młody skład, ja liczę że każdy z nich się poprawi potrzeba tylko czasu i cierpliwości, a nie pieprzenia, że są słabi i nic z nich nie będzie. Bo graja w Wiśle, takie brednie można było wyczytać w poście który zapoczątkował dyskusję.

Tym prowokacyjnym hyhyhy. Jedyne co można takimi farmazonami sprowokować to popsucie atmosfery, może o to w tym wszystkim chodzi...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując