Ja przede wszystkim widzę taką różnicę, że ciągle próbujemy grać do przodu. Oczywiście często brakuje w tym dokładności, gra czasami jest szarpana, ale jednak stwarzamy dużo sytuacji i oddajemy dużo strzałów, widać to już od meczów sparingowych.
Nie ma już tego bezsensownego grania w poprzek między obrońcami, ciągłego paraliżu w pomocy i wycofywania piłki do obrońców, "męczenia buły"...
https://mobile.twitter.com/fabian_bu...06125349232640
No i oczywiście przygotowanie fizyczne na duży +