Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 26.03.2021, 01:47
Ja przede wszystkim widzę taką różnicę, że ciągle próbujemy grać do przodu. Oczywiście często brakuje w tym dokładności, gra czasami jest szarpana, ale jednak stwarzamy dużo sytuacji i oddajemy dużo strzałów, widać to już od meczów sparingowych.
Nie ma już tego bezsensownego grania w poprzek między obrońcami, ciągłego paraliżu w pomocy i wycofywania piłki do obrońców, "męczenia buły"...
https://mobile.twitter.com/fabian_bu...06125349232640

No i oczywiście przygotowanie fizyczne na duży +
Odpowiedz cytując