|
Uważam Hyballę za bardzo dobrego trenera, ale niestety brakuje mu materiału pod to co chciał grać na początku i potem znacząco zmienił styl gry drużyny na prostszy.
Na wiosnę punktowo jesteśmy w czołówce ligi, a trzeba powiedzieć, że mieliśmy sporo pecha do sędziów i skuteczności pod bramką rywala.
O ile w ostatnich meczach trzeszczą zęby od oglądania naszego stylu gry, o tyle widać gołym okiem świetne przygotowanie fizyczne, wybieganie, atletyzm. Niestety jeśli idzie o wrażenia estetyczne to już bardziej zasługa braku dokładności czy umiejętności piłkarzy, więc nie będę zwalał winy na trenera. Liczy się to, że w żadnym meczu w tej rundzie nie byliśmy gorsi od rywala, a w większości byliśmy stroną przeważającą.
Dość pechowo drużyny z dołu tabeli zaczęły równo z nami punktować, a czołówka tracić, więc lokaty na wiosnę nie poprawiliśmy jakoś znacząco, ale jak popatrzymy na dystans do czołówki to już tak.
A np. w niewydrukowanej tabeli weszlo zajmujemy bodajże 4 pozycję w lidze. Trzeba to szanować.
|