|
@Drozd
No nie wiem. Jeśli mówimy o trenerach którzy zamiast murować się chcieli iść za ciosem to z PMS prowadziło nas przynajmniej kilku, Kasperczak, Skorza, Wdowczyk, Stolarczyk. Za Smudy też nie było aż takiego murowania. Moskala oceniam neutralnie.
Najgorsza do oglądania w ostatnich latach była Wisła Skowronka, Probierza, Kiko, Carrilo, mimo wszystko też Maaskanta, pomimo mistrzostwa było zaledwie kilka dobrych spotkań.
Nie zwalalbym wszystkiego na PMS, bo i Hyballa choć mocno gegenpressing promuje, to nawet dla PMS nie jest to nic nowego.
|