Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 24.03.2021, 10:54
Ja tam widzę "w porównaniu" na razie na pewno poprawę postawy nowego Trenera w obszarach:
- dobór składu

- reagowanie na wydarzenia na boisku (zmiany)
- "życie meczem" - seria niemieckich wulgaryzmów po każdej spieprzonej sytuacji
- wprowadzanie młodych (podejście do nich)

- brak (jak na razie!) jakichś mega-odlotów na konferencjach pomeczowych (realizowali założenia, gramy coraz lepiej, bla bla bla), może to być tez efekt bariery językowej ale poprzednik mnie MEGA irytował swoimi odlotami

- okiem laika: poprawa gry ofensywnej (ile my tych sytuacji marnujemy to głowa mała, ale skoro MARNUJEMY to i KREUJEMY!), tak jest to wk....jące, ale przy lepszym napastniku/bramkostrzelnym pomocniku bylibyśmy z dużym pradopodobieństwem w czołówce ligi ...



Może i nie za wiele, ale na pewno w dobrym kierunku ...
Odpowiedz cytując