skarabeus napisał(a):

|
Ja nie sadze ze Lis odejdzie. To podstawowa kwestia.
|
Ja się zdziwię jeśli nie odejdzie. Rok kontraktu, dobry wiek, ktoś wyłoży milion euro i Lis jego. Poza tym ma dobrych menagerow którzy potrafią opychać zawodnikow na zachód.
Zresztą Wisła.musi sprzedać 2-3 zawodników latem by się rozwijać i spełniać transferowe priorytety Hyballi.