Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22868
Stary 22.03.2021, 20:51
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja nie sadze ze Lis odejdzie. To podstawowa kwestia.
Ja się zdziwię jeśli nie odejdzie. Rok kontraktu, dobry wiek, ktoś wyłoży milion euro i Lis jego. Poza tym ma dobrych menagerow którzy potrafią opychać zawodnikow na zachód.

Zresztą Wisła.musi sprzedać 2-3 zawodników latem by się rozwijać i spełniać transferowe priorytety Hyballi.
Odpowiedz cytując