Hermond napisał(a):

Jeśli chodzi o powody zmian w przerwie to sam trener je wyjaśnił:
"Ściągnąłem z boiska Patryka Plewkę, ponieważ cały tydzień miał problemy ze stopą. Z uwagi na zasadę, że musi grać młodzieżowiec - wprowadzony został Dawid Szot, który zastąpił Łukasza Burligę, który nie grał najlepszego spotkania, więc zdecydowałem się go ściągnąć."
|
A czy nie jest przypadkiem tak, że młodzieżowiec musi tylko wyjść w podstawowym składzie, a poźniej można go zmienić nie wprowadzając już młodzieżowca?