Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.03.2021, 19:20
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o powody zmian w przerwie to sam trener je wyjaśnił:

"Ściągnąłem z boiska Patryka Plewkę, ponieważ cały tydzień miał problemy ze stopą. Z uwagi na zasadę, że musi grać młodzieżowiec - wprowadzony został Dawid Szot, który zastąpił Łukasza Burligę, który nie grał najlepszego spotkania, więc zdecydowałem się go ściągnąć."
A czy nie jest przypadkiem tak, że młodzieżowiec musi tylko wyjść w podstawowym składzie, a poźniej można go zmienić nie wprowadzając już młodzieżowca?
Odpowiedz cytując