Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22867
Stary 22.03.2021, 19:15
Heero napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Lis odejdzie po sezonie, to część kwoty transferowej warto zainwestować w Strączka ze Stali, wygląda bardzo dobrze, choć gra nogami na pewno do szybkiej poprawy.
Też jestem tego zdania, dobry szybki gość z super warunkami, to jak złapał strzały Silwy, a potem Yeboacha potwierdza duża klasę, jak na jego wiek. Tym którym przyjdzie do głowy obwiniać go o trzecią bramkę od razu zwrócę uwage na odległość z jakiej uderzał Savic. To, że on się do tej piłki zdążył złożyć jest na jego duży plus. Gdyby chłop ze Stali w pierwszej połowie strzelił po ziemi to Lis by tej piłki nawet nie powąchał.

Dlatego jeżeli jest do wyciągnięcia ze Stali to brać go. Bo i tak długo u nas nie pogra...

A ten junior którego widziałem w ostatnim meczu z Jagiellonią jest trochę mały i zanim nabierze doświadczenia pozwalającego nadrobić warunki dużo czasu upłynie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując