Heero napisał(a):

|
Jeśli Lis odejdzie po sezonie, to część kwoty transferowej warto zainwestować w Strączka ze Stali, wygląda bardzo dobrze, choć gra nogami na pewno do szybkiej poprawy.
|
Też jestem tego zdania, dobry szybki gość z super warunkami, to jak złapał strzały Silwy, a potem Yeboacha potwierdza duża klasę, jak na jego wiek. Tym którym przyjdzie do głowy obwiniać go o trzecią bramkę od razu zwrócę uwage na odległość z jakiej uderzał Savic. To, że on się do tej piłki zdążył złożyć jest na jego duży plus. Gdyby chłop ze Stali w pierwszej połowie strzelił po ziemi to Lis by tej piłki nawet nie powąchał.
Dlatego jeżeli jest do wyciągnięcia ze Stali to brać go. Bo i tak długo u nas nie pogra...
A ten junior którego widziałem w ostatnim meczu z Jagiellonią jest trochę mały i zanim nabierze doświadczenia pozwalającego nadrobić warunki dużo czasu upłynie.