|
Mam nadzieję, że po wczorajszym meczu Burliga siądzie na ławce do końca sezonu. Żenada to słowo podsumowujące Jego występ a sytuacja bramki Plewki w której Bury spalił jak małolat idealnie podsumowuje Jego ostanie mecze. Ławka przydałaby się jeszcze Yeboahowi, który od kilku spotkań jest statystą na boisku.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|