|
Część spacji moich postach, czy to na SB, czy forum, zamieniane jest na znak kropki.
Powód: czytelność
Ostatnio edytowane przez konrad : 21.03.2021 o godz. 18:45.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
|