Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.03.2021, 18:02
@enzo: duża w tym zasługa sędziego, który każde mocniejsze wejście karał kartką, ustawił też dość wysoki próg gry faul i nie gwizdał zagrań na granicy. Jestem niemal pewny, że przy podobnym sędziowaniu, wygralibyśmy z Górnikiem.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując