|
@enzo: duża w tym zasługa sędziego, który każde mocniejsze wejście karał kartką, ustawił też dość wysoki próg gry faul i nie gwizdał zagrań na granicy. Jestem niemal pewny, że przy podobnym sędziowaniu, wygralibyśmy z Górnikiem.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|