|
Dajcie spokój. Bramka na 2:0 czy sytuacje z Piastem nie są nawet kontrowersjami mając VAR. Gdybym ja popełniał takie błędy w robocie to by mnie z niej wyjebali.
Dlaczego ten beton jest nietykalny? To są sytuacje zerojedynkowe, tu nawet nie ma miejsca na odcienie szarości. Nie da się w żaden kulturalny sposób skomentować tego, co robią sędziowie. Dziennikarze milczą, klub pewnie boi się wychylać. Człowiek się tymi meczami emocjonuje, a może nie powinien? Może to tak właśnie ma wyglądać?
Teoria spiskowa: Transmisja w C+ rozpoczęła się od wywiadu z trenerem Lechii gdzie od razu w pierwszym pytaniu była narracja jaka to PMS jest znakomita
|