Cycu napisał(a):

13 spotkań x 90 minut= 1170 punktów- tyle nam ukradziono.
Może Socios zapytałoby klub jak obecnie wygląda sprawa?
|
Tu może ich nawet prezydent zapytać i powiedza to samo.
Trwają formalne przepychanki kto ma racje. Pamiętajmy że kopiemy się koniem.
Z tego co sam pisałem z Biedrzycka to nękają organ przyznający punkty ile się da.
Tymczasem awansowaliśmy na 4 miejsce z minimalną strata do 3, ale 2 miejsce jest poza zasięgiem jeśli nie wywalczymy tych 1170 pkt.