|
Widzieliście faul przed karnym? Gdzie był var? W obliczu tego dyskusje o grze są jałowe. Zawsze nas przekręca jak będą chcieli choćbyśmy się zesrali.
Czy ktoś w klubie ma jaja? Czy same potulne porzeczki...
Które trzeba mieć miejsce żeby mieć przedstawiciela w zarządzie ligi? Bo to chyba o to chodzi...
Powód: Dopisek.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.03.2021 o godz. 20:46.
|