Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 14.03.2021, 20:40
Widzieliście faul przed karnym? Gdzie był var? W obliczu tego dyskusje o grze są jałowe. Zawsze nas przekręca jak będą chcieli choćbyśmy się zesrali.

Czy ktoś w klubie ma jaja? Czy same potulne porzeczki...

Które trzeba mieć miejsce żeby mieć przedstawiciela w zarządzie ligi? Bo to chyba o to chodzi...
Powód: Dopisek.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.03.2021 o godz. 20:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując