Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.03.2021, 19:25
I się zesralo. Etap powrotu do przeciętności i marazmu uznaje za zakończony sukcesem. Hyballa zbawca nie będzie. On się po sezonie stąd zawinie

Edit. Co ten Yeboah dzisiaj odpier... to głową mała. Czy on choć raz celnie podał?
Czy ktoś w końcu zabroni wykonywać Sadlokowi rzuty wolne? Przecież to jest niepojęte.
Medved to jakaś totalna porażka.
Liczba niedokładności i niechlujstwa poraża.
Z gegenpressingu nic nie zostało.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 13.03.2021 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując