Jak kibicujemy w tej kolejce. Generalna reguła, ci co są przed nami to powinni tracić punkty, ci co za nami to niezbyt szybko nas doganiać.
Raków nie powinien wypaść z top3, Legii i Pogoni już raczej nie dogonimy.
1. Cracovia - Śląsk - 1(x)
2. Jagiellonia - Pogoń - 2
3. Wisła Płock - Raków - (x)2
4. Lechia - Wisła Kraków -

5. Legia - Warta - 1(x)
6. Górnik - Zagłębie - X
7. Lech - Piast - X
8. Stal - Podbeskidzie - bez różnicy