Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 11.03.2021, 21:46
Jedziemy z Lechią do 0. I nie narzekać na naszych grajków po 0,5 mln. Kto oglądał wczoraj kalekę z Barcelony wartego ponoć 100 mln €, to się o czym piszę. Teraz następny z Olimpiakosu Z10 m przeniósł 5 m nad bramką.
Odpowiedz cytując