Temat
:
[XX kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 05-03-2021, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
164
11.03.2021, 21:46
Jedziemy z Lechią do 0. I nie narzekać na naszych grajków po 0,5 mln. Kto oglądał wczoraj kalekę z Barcelony wartego ponoć 100 mln âŹ, to się o czym piszę. Teraz następny z Olimpiakosu Z10 m przeniósł 5 m nad bramką.
Smok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Smok
Znajdź inne posty napisane przez Smok