Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 11.03.2021, 19:32
Taaa tak jak "błędyy sędziów są także częścią gry". Bez nich nie byłoby ducha...

Wystarczyłoby dać sędziom na odprawie polecenie, żółta za opóźnianie wznowienia gry i tyle. Nie trzeba zmieniać żadnych przepisów. Odkopnięcie piłki , branie jej w ręce, czy nieoddalenie się na 9 metrów to nieprzepisowe zachowania, które powinny być karane kartką.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując