|
Taaa tak jak "błędyy sędziów są także częścią gry". Bez nich nie byłoby ducha...
Wystarczyłoby dać sędziom na odprawie polecenie, żółta za opóźnianie wznowienia gry i tyle. Nie trzeba zmieniać żadnych przepisów. Odkopnięcie piłki , branie jej w ręce, czy nieoddalenie się na 9 metrów to nieprzepisowe zachowania, które powinny być karane kartką.
|