|
[QUOTE=ypeeh;1562747
Lechia już się ogarnęła po słabym początku rundy, my na fali opadającej.[/QUOTE]
Ogarnęła? Mecz w Mielcu padaczka, mecz w BB również. mamy szansę nawet bez FBF w ataku. Zabronić Burlidze zagrań piętką itd i będzie dobrze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|