|
Wszyscy macie rację. Wkurza mnie to w każdym meczu. Niezależnie kto gra.
To zachowanie wybitnie niesportowe i jako takie powinno być karane.
Skoro PZPN mógł wprowadzić przepis o młodzieżowcu to i o takie obowiązkowej żółtej kartce, mógłby.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|