|
Absolutna zgoda Hermond. I przecież mamy tak grać - odbierać wysoko piłkę. W ostatnich dwóch meczach nie byliśmy w stanie postawić tamy w środku i w dużej mierze dlatego wyglądało to jak wyglądało.
tak, środek Plewka Żukow Mawutor to sposób na zasieki w środku pola. To też recepta na "grę", którą zafundował na Płock czy Zabrze. Za ofensywę w tej taktyce w większym stopniu odpowiada Sadlok z Szotem niż Mawutor. I to jest kolejny powód dla którego, paradoksalnie, posypała nam się ofensywa przez rozpad składu obrony. Boki obrony nie dawały jakości i nie pomagały w grze do przodu.
Karherop - Dlatego piszę o "ciekawszych wariantach", bo jeśli kupilibyśmy rozgrywającego, to można układać taktykę inaczej niż tylko "doskok - odbiór - laga do przodu - strzał". Oczywiście w naszej sytuacji to dość odległy priorytet. Napastnik potrzebny na wczoraj, podobnie przebojowy skrzydłowy, to zdecydowanie ważniejsze.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 08.03.2021 o godz. 18:08.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|