Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 08.03.2021, 10:57
[QUOTE=Heero;1562676]JCS wygląda lepiej, ponieważ wchodzi na podmęczonego rywala. Co by o nim nie mówić, akurat w kwestiach biegowych wygląda bardzo dobrze - dystans, sprinty, ogólne poruszanie się na boisku, ale ma wytrzymałość tak na 70 minut gry. Brakuje mu czasami chłodnej głowy i niestety umiejętności, ale gdyby to miał, to by u nas nie grał


Wszedł i pojedynek biegowy bodajże z Wiśniewskim przegrał jak małolat. Nawet ręki przed przeciwnika nie był w stanie włożyć.Gdyby to wygrał szedłby sam na sam albo Wiśniewski faul i czerwień.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując