Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 08.03.2021, 08:24
Mecz z obu stron rwany, szarpany. Tak wyglądał, bo obie drużyny nie pozwalały na wiele przeciwnikowi. Piłkarze grali elektrycznie, a przynajmniej taki był odbiór przez widza. Jednak należy wziąć pod uwagę, że akcje były kasowane już w zarodku. Oba zespoły pod tym względem robiły dobrą robotę - stąd dla oka ten mecz był słaby.
Cieszy powrót Żukowa, cieszy postawa Mawutora i Plewki. Do tego Frydrych bardzo pewny. Ta 4 zasługuje na duże pochwały. Jest duża szansa, że w Gdańsku zagramy w środku pola Plewka, Mawutor, Żukow, a Savic jako skrzydłowy. Na drugim skrzydle Yeboah. Starzyński i Silva z ławki. W obronie od prawej Bury, Frydrych, Radakovic, Sadlok. Ten mecz kolejny raz pokazał, że szkoda Burligi na lewej obronie, z prawej jest znacznie pewniejszy. Oczywiście wiadomo, że to wymuszona sytuacja, tym bardziej mam nadzieję, że Radakovic będzie gotowy na sobote.
Odpowiedz cytując