|
Stąd, że na poparcie tezy, że sędzia był bezstronny, używasz argumentu, że mieliśmy więcej fauli. A statystyka w konfrontacji z obrazem gry dowodzi czegoś wręcz przeciwnego.
Nie twierdzę, że sędzia to główny czynnik decydujący o wyniku. Natomiast jego pobłażliwość w stosunku do grających na pograniczu faulu zabrzan, wpłynęła na nerwowość naszych w rozegraniu piłki.
|