Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 07.03.2021, 17:57
Stąd, że na poparcie tezy, że sędzia był bezstronny, używasz argumentu, że mieliśmy więcej fauli. A statystyka w konfrontacji z obrazem gry dowodzi czegoś wręcz przeciwnego.

Nie twierdzę, że sędzia to główny czynnik decydujący o wyniku. Natomiast jego pobłażliwość w stosunku do grających na pograniczu faulu zabrzan, wpłynęła na nerwowość naszych w rozegraniu piłki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując