Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 07.03.2021, 07:15
Markus, właśnie dlatego co napisałeś Górnik zakładał, że nie będzie wyprowadzał piłki od obrońców. Pewnie więcej drużyn będzie tak próbowało z nami grać. Po co się bawić w konstruowanie akcji pod presją, skoro, jak z kolei Hermond zauważył, piłki w środku nie zbierzemy. Wystarczy, że będą walczyć w środku pola o górne piłki, przejmować je i rozdzielać dalej. Jeśli nie dawaliby rady zgodnie z przepisami, to kopiąc nogi wiślaków zamiast piłki. I tak to wyglądało z Górnikiem do momentu, w którym zaczęło brakować im na to sił.


Dlatego tak ważne jest wstawienie naszych bulterierów do środka, powrót do ofensywnej gry bocznych obrońców i granie piłką niżej. Wtedy owszem, można grać szybko, ale nie ma takiej kopaniny, jest więcej opcji na rozegranie, strzał z dystansu i przeciwnik się może pogubić. Dokładnie tak wyglądał początek z Piastem. Pytanie czy damy radę kadrowo to ogarnąć, bo ławka jest ekstremalnie wąska a ciągle ktoś wypada.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując