Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 05.03.2021, 22:33
Mecz przegrany w środku pola. Chuca niech sobie idzie człapać do jakiegoś I-ligowego klubu, Burliga dał dziś pokaz techniki na poziomie ligi okręgowej (i to po 3-4 browarach), Starzyński też sporo poniżej oczekiwań.
W drugiej połowie trochę się otrząsnęli, ale tak naprawdę to Górnik miał nas na linach. Jak tego ten chłopak z 3 metrów nie trafił, to chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą.
Remis raczej sprawiedliwy, karawana jedzie dalej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując