|
Mega pyta. Chuce już żegnamy. Starzyński nie nadaje sie do wejscia w pierwszej 11. Nie wnosi nic. Burliga to jest maks 1 liga i to jeszcze w słabszym zespole. Gość jest tak drewniany, że dziwie się jego grze w ekstraklasie. Boguski za mało czasu dostał. Yeboah z prawej nogi nie może wgl podnieść piłki, Forbes technicznie słabo, ale był dzisiaj osamotniony do zgrywania piłek.
Savic..savic..savic. Sam nie wiem. Gość nie błyszczy niczym, ale nie ma kto grać.
Ogólnie mecz mega słaby. Górnik z jedną sytuacją my w sumie z żadną. Trzeba zmienić skład bo gra się ruszyła po zejściu Starzyńskiego oraz po wejściu Mawutora. Burliga nie pasuje do gry w parze z Yeboahem.
Bardzo dużo niedokładności.
Mawutor robi robote w środku, Zhukov też.
Lepszy pkt niż 0. Kubeł zimnej wody i to są pozytywy.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 05.03.2021 o godz. 22:30.
|