Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1983
Stary 05.03.2021, 09:36
Jeśli wygramy dzisiejszy mecz to najlepszym wypadku będziemy po tej kolejce na 6 miejscu a stanie się tak jeśli:

- Pogoń - Lech 1x
- Zagłębie - Jaga - X
- Piast nie pokona Stali o 3 gole więcej niż my Górnik

A w najgorszym skończymy na 9, wyprzedzimy:

- wyprzedzimy Górnika
- wyprzedzimy przegranego z meczu Zagłębie - Jagiellonia
- nie wyprzedzimy Lecha który wygra z Pogonią
- wyprzedzi nas Piast który wygra o 3 bramki więcej niż my


Jeśli zremisujemy to w najlepszym wypadku po tej kolejce będziemy na 8:

- Pogoń - Lech - 1
- Zagłębie - Jaga - 1
- Warta - Wisła P - X
- Piast - Stal - x2

A w najgorszym 12:
- Zagłębie - Jaga - x2
- Pogoń - Lech - x2
- Warta - Wisła P - 1 lub 2
- Piast - Stal - 1

Jeśli przegramy to w najlepszym wypadku zostaniemy na 10:

- Piast - Stal - 2
- Warta - Wisła P - X

A w najgorszym 12:

-Piast - Stal - 1x
-Warta - Wisła P - 1 lub 2

No istnieje niby jeszcze scenariusz że lądujemy na 13 miejscu ale musielibyśmy przegrać 10 golami, a Warta z Wisłą P zremisować, no ale to się nie wydarzy tak sądzę .

Te założenia są z uwzględnieniem że przy równej ilości punktów w przypadku kiedy obie drużyny nie rozegrały ze sobą ,,dwumeczu" decyduje bilans bramkowy.

Od razu niektórym przypomnę że to temat zabawy statystyką,. czy możliwe jest...
Odpowiedz cytując