Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1980
Stary 04.03.2021, 15:04
Mi tam w zupełności wystarczy, jeśli zakotwiczymy w Top10. Wisienką na torcie tego sezonu będzie dla mnie zwycięski mecz z Lechem, po którym (już na stadionie), zaśpiewamy sąsiadom zza Błoń "To ostatnia niedziela"...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując