Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1978
Stary 04.03.2021, 08:05
Ja bym tak daleko nie wybiegał. Max do 3 najbliższych meczów. Górnik dom, Lechia wyjazd, Stal dom. Stal obowiązek 3 pkt. Górnik i Lechia może być wszystko. Ale jeśli będziemy narzucać swój styl jak dotychczas, dużo biegać i walczyć, to nie stoimy na straconej pozycji. Górnik nie jest w tym roku dominatorem, a Lechia jak najbardziej do ogrania, nawet na wyjeździe. lechia od 2,3 sezonów to w mojej ocenie taka druzyna nieobliczalna. mogą wygrać w zasadzie z każdym i żadna w tym niespodzianka, zaś przegrana z około 12 zespołami tej ligi (w tym z nami) również nie jest w skali niespodzianki. Mam wrażenie, że tak snują się po tych meczach, a że pozostałe drużyny snują się wolniej to na koniec dnia lądują na 5 miejcu
Odpowiedz cytując