Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 04.03.2021, 07:54
Moim zdaniem szansa na 4 miejsce w tym sezonie jest bardzo mała. Niby to tylko 5 punktów ale przed nami jest w tym momencie aż 6 drużyn, a może być 7 jak Płock wygra dzisiaj zaległy w Mielcu.

Ważnym aspektem jest też terminarz i ciężka końcówcka sezonu jaka nas czeka a wygląda to tak:

Górnik dom
Lechia wyjazd
Stal dom
Podbeskidzie wyjazd
Raków Dom
Warta dom
Lubin wyjazd
Cracovia dom
Legia wyjazd
Lech dom
Piast wyjazd

Od meczu z Rakowem to później jedynie w meczu z Warta powinniśmy być wyraźnym faworytem. W pozostałych meczach o zwycięstwa będzie niezwykle ciężko.

Kadrowo też nie wydaje mi się że jesteśmy drużyną która będzie regularnie sięgać po 3 punkty. Oczywiście Hyballa robi świetną robotę, ale jednak pewnego poziomu umiejetnosci ci zawodnicy nie przeskoczą. Trzeba też się modlić o zdrowie Forbsa bo jeśli by on wypadł to ciężko mi sobie wyobrazić kto miałby go zastąpić z przodu. Medved do mnie nie przemawia.

Uważam że skończymy na miejscach 6-8 z tym że warunkiem jest dobre punktowanie w 4 najbliższych meczach (8-10pkt). Natomiast oczywiście dopóki mamy matematyczne szanse na te puchary to sam osobiście sprawdzam sobie co kolejkę optymistyczne dla nas warianty aby ten scenariusz się mógł się ziścic
Odpowiedz cytując