Ogladam wlasnie powtorke meczu.
Bramka Bogusia - asysta Savicia, ktory super zagral na wolna przestrzen w pole karne.
I teraz co sie dzieje po bramce.
Plock latwo traci pilke, Hyballa szaleje przy linii. Plock przerywa ostrym faulem a sedzia opoznia nam gre. Staly fragment 50 metrow od bramki, swietna centra i ostatni Obradovic przecina pilke, ktora spadlaby ktoremus z naszych na noge sam na sam. Jest z tego korner. Wrzuca Savic. Frydrych przedluza i Uros wbija pilke do bramki. Wiadomo co sie stalo z Urosem ale ni o to chodzi.
Caly ciag zdarzen. Czajcie to. Od strzelenia bramki parlismy na bramke Plocka i pachnialo bramka.
Wznowienie gry po opatrywaniu Urosa, chwila walki w srodku pola i okazja Felicia, ktory przestrzela z 9 metrow.
Plock probuje cos zagrac, gra dluga pilke traca pilke i znowu nasza akcja lewa strone, strata i dluga laga Plocka do nikogo na nasza polowe.
Mamy aut z lewej strony, Forbes dotyka pilki reka jakies 70 metrow od bramki , ale Szwoch za linie bramkowa.
Lis szanuje czas, przebitka w srodku pola, i Kone wybija w aut dluga pilke. Plock wznawia i Mawutor do spolki z Saviciem przerywaja. Wrzut w pole karne z autu, wybite, Plock dluga laga w pole karne, wybytie przez Mawutora. Probujemy kontry ale Forbes za lekko do skrzydla do Yawa. Mamy aut z boku, walka w srodku pola, Plocl do Kaminskiego. Laga na nasza polowe, przejmujemy , Savic w aut, pilka trafia w nasze pole karne i swietnie Mawutor czysci, przechwyt w srodku pola Yeboah do Carlosa ale Plock przecina. Dluga pila na nasza polowe ale odbijamy do przodu, przechwytuje Silva . do Forbesa ten nie przechwytuje, pilka trafia do Bogusia i bramka.
O co chodzi. Od strzelenia bramki na 1:1 raz mieli pilke w polu karnym gdzie moglo sie zakotlowac, ale Mawutor pieknie wyczyscil. Poza tym to my cisnelismy i robilismy okazje/strzelalismy bramki. Po tym sie poznaje DRUZYNY. Nie szlo, nie trybilo, az nagle cos przeskoczylo. Te ostatnie 15/20 minut z Plockiem bylo takie jak pierwsze 30 minut z Piastem.
Kur(^&(^&wa

nie moge sie doczekac piatku

Dawaj Czerepach watek z Zabrzem
