Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14696
Stary 02.03.2021, 14:19
50 lat to raczej siwizna jest dość często spotykana, a bądź co bądź pracował u nas jak mial ledwo 40 lat. Niemniej wydaje się że wypad z obiegu trenerskiego. Zresztą jemu podobnych w Holandii jest na pęczki.

Niemniej ostatni trener który zdobył z nami MP. Szacunek będzie na zawsze, o ile sąsiadka na niego nie zarzuci sieci
Odpowiedz cytując