Gdyby babka miala wasy...
A gdyby bramkarz Plocka przystrzale Felicio zrobil to co zrobil Lis to byloby w pierwszej polowie 1:0 i moze w ogole by nie padla bramka dla Plocka. Takie przepraszam pie)%*)*%olenie.
Czerepachu, dawaj watek meczowy z Gornikiem
