Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 02.03.2021, 13:40
Gdyby babka miala wasy...
A gdyby bramkarz Plocka przystrzale Felicio zrobil to co zrobil Lis to byloby w pierwszej polowie 1:0 i moze w ogole by nie padla bramka dla Plocka. Takie przepraszam pie)%*)*%olenie.

Czerepachu, dawaj watek meczowy z Gornikiem
Odpowiedz cytując