Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 01.03.2021, 14:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pora na zmianę tematu: "Zabawa domena, czyli czy możliwe jest.."

Ktoś tam artykuły na stronie uzupełnia, wstawia reklamy lv betu, więc może jeszcze white star division nie umarło?

PS. W 2 kolejki zmniejszyliśmy stratę do 2 miejsca z 17 pkt do 11 a tu nie widzę euforii
Bez wyników PP to nie ma się co podniecać. Mamy stałą stratę do Rakowa 10 punktów.
A co do WSD to od soboty certyfikat leży i kwiczy więc istnieje duża szansa, że i DNS pójdzie się "kochać" w sierpniu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując