Karherop napisał(a):

Pora na zmianę tematu: "Zabawa domena, czyli czy możliwe jest.."
Ktoś tam artykuły na stronie uzupełnia, wstawia reklamy lv betu, więc może jeszcze white star division nie umarło?
PS. W 2 kolejki zmniejszyliśmy stratę do 2 miejsca z 17 pkt do 11 a tu nie widzę euforii
|
Bez wyników PP to nie ma się co podniecać. Mamy stałą stratę do Rakowa 10 punktów.
A co do WSD to od soboty certyfikat leży i kwiczy więc istnieje duża szansa, że i DNS pójdzie się "kochać" w sierpniu.