Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 01.03.2021, 13:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W poprzednim sezonie nie strzelił też karnego z LKSem.
Do tego doszła czerwona karta w 8 kolejce z Koroną w 31 minucie.
Do tego tylko 2 asysty w całym sezonie.. przypomnę w 26 występach.

Ten sezon Boguski gra w Wiśle za zaslugi, po poprzednim naprawdę fatalnym sezonie dla niego. Nikt natomiast nie lituje się dla Chuki, Silvy czy innych ananasów i pomimo ich dużo większego wkładu w ten sezon z chęcią ich odpali bez żalu. Rafał jest wiślakiem i dlatego już od dawna jest traktowany na specjalnych warunkach.

Rafałowi należy sie godne pożegnanie w maju i tak to zostawię.
....a porównywanie Boguskiego do Chuki czy Silvy to juz wyższy poziom s.......enia
Odpowiedz cytując