Karherop napisał(a):

W poprzednim sezonie nie strzelił też karnego z LKSem.
Do tego doszła czerwona karta w 8 kolejce z Koroną w 31 minucie.
Do tego tylko 2 asysty w całym sezonie.. przypomnę w 26 występach.
Ten sezon Boguski gra w Wiśle za zaslugi, po poprzednim naprawdę fatalnym sezonie dla niego. Nikt natomiast nie lituje się dla Chuki, Silvy czy innych ananasów i pomimo ich dużo większego wkładu w ten sezon z chęcią ich odpali bez żalu. Rafał jest wiślakiem i dlatego już od dawna jest traktowany na specjalnych warunkach.
Rafałowi należy sie godne pożegnanie w maju i tak to zostawię.
|
....a porównywanie Boguskiego do Chuki czy Silvy to juz wyższy poziom s.......enia