|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Qadou napisał(a): 
|
Też mnie niepokoi że tylko 2 bramki w karierze strzelił, wychodzi na to że jego wzrost w tym wypadku nie jest żadnym atutem a wręcz hamuje inne umiejętności które by miał lepsze przy niższym wzroście jak zwrotność i szybkość.
|
kornd napisał(a): 
|
2 bramki przez całą karierę przy takim wzroście? Następca Jovanovicia, jak wiadomo Wisła nie ma szczęścia do Jugoli.
|
to macie trzecią
|
|