|
ja korzystałem z firmy Colder z Kokotowa
jak na razie mamy tylko zrobione przyłącza na biały montaż szykujemy się na kwiecień
tą firme dostałem z polecenia od kolegów , którym montowali klime w domach u jednego 4 szt a u drugiego 2 splity , zadowoleni z wykonania.
|