kornd napisał(a):
|
2 bramki przez całą karierę przy takim wzroście? Następca Jovanovicia, jak wiadomo Wisła nie ma szczęścia do Jugoli.
|
Jeśliby poziomem gry na środku obrony nawiązał do Marko to byłby to genialny transfer.
Jovanović dopóki się ciężko nie pochorował (co było przyczyną zerwania przez nas kontraktu i późniejszej batalii sądowej) był naszym podstawowym obrońcą (dobrze grał na boku obrony ale ja go wolałem zdecydowanie na stoperze) i sobie świetnie radził. Grał pewnie, zbierał bardzo dobre oceny i gdyby nie to cholerstwo, które mu się przypałętało to pewnie by był naszym podstawowym piłkarzem przez lata (jeśli by nie odszedł do lepszego klubu). A tak Wisła go próbowała zrzucić z listy płac na siłę zamiast chłopu pomóc w leczeniu ciężkiego schorzenia i koniec końców i tak musiała go do końca wypłacić, bo wszystko sądowe batalie przegrała (standard za Cupiała).
Więc obyś miał rację.