Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87642
Stary 25.02.2021, 20:48
kornd napisał(a):
2 bramki przez całą karierę przy takim wzroście? Następca Jovanovicia, jak wiadomo Wisła nie ma szczęścia do Jugoli.

Jeśliby poziomem gry na środku obrony nawiązał do Marko to byłby to genialny transfer.


Jovanović dopóki się ciężko nie pochorował (co było przyczyną zerwania przez nas kontraktu i późniejszej batalii sądowej) był naszym podstawowym obrońcą (dobrze grał na boku obrony ale ja go wolałem zdecydowanie na stoperze) i sobie świetnie radził. Grał pewnie, zbierał bardzo dobre oceny i gdyby nie to cholerstwo, które mu się przypałętało to pewnie by był naszym podstawowym piłkarzem przez lata (jeśli by nie odszedł do lepszego klubu). A tak Wisła go próbowała zrzucić z listy płac na siłę zamiast chłopu pomóc w leczeniu ciężkiego schorzenia i koniec końców i tak musiała go do końca wypłacić, bo wszystko sądowe batalie przegrała (standard za Cupiała).



Więc obyś miał rację.
Odpowiedz cytując