Qadou napisał(a):

|
Też mnie niepokoi że tylko 2 bramki w karierze strzelił, wychodzi na to że jego wzrost w tym wypadku nie jest żadnym atutem a wręcz hamuje inne umiejętności które by miał lepsze przy niższym wzroście jak zwrotność i szybkość.
|
Mam nadzieje ze jeszcze przed meczem zdążą go pomniejszyc.